Сайт г. Березань - berezan.in.ua > Киевская область > Перший цивілізований пляж у Переяславі

Перший цивілізований пляж у Переяславі


10 августа 2010. Разместил: Admin
Перший цивілізований пляж у Переяславі


Нарешті крига скресла. У Переяславі з’явився перший пляж з цивілізованими умовами відпочинку. Це сталося завдяки підприємцю Борису Аврамичу, генеральному директору ТОВ «Аврокс», який висунув ініціативу провести роботи з благоустрою на узбережжі Дніпра для відпочинку жителів Переяславщини та її гостей.

Роботи з благоустрою розпочалися з розчищення зарослого чагарниками берега, до якого навіть доступу не було. У цьому місці зібрано сміття на три вантажні автомобілі. Тепер тут вільний підхід до води, а по чистому й охайному берегу приємно ступати босими ногами. Пляж щоранку прибирається двірниками.

До послуг відпочиваючих пляжу «Біг-бар «Зіберт» (саме так називається це місце) підведена вода для пиття, встановлено душ, роздягальню, туалет. Поряд – кілька великих парасольок від сонця, обладнані місця для сидіння. Відведена також територія для стоянки автомобілів.

На пляжі, який освітлюється, цілодобово працює торгівля, яка пропонує охолоджувальні напої від ТОВ «Аврокс». Тут можна подивитися й телевізійні програми.

— На пляжі люди відпочивають безкоштовно, – розповідає Борис Аврамич. — Дехто цьому дивується. Серед відпочивальників – не тільки місцеві, а й приїжджі. Є багато охочих відпочити саме тут. Люди телефонують до працівників пляжу й заздалегідь замовляють місця.
Хочемо, щоб пляж «Зіберт» став одним з найкращих на Дніпрі. Обов’язково тут з’явиться ще й басейн з водними атракціонами. Так що цей куточок природи стане приємним місцем для сімейного відпочинку.

Проблема переяславських пляжів не нова. На рівні міської та районної влади давно йшлося про вирішення питань з благоустрою берегової території Дніпра. Найголовніше, що заважало позитивно вирішити проблему, – невирішеність належності пляжу місту та району. І ось нарешті територія розподілена, межі визначені.

Добре було б, якби й інші куточки Дніпра, на узбережжі якого розташований Переяслав, були упорядковані, й тоді це місце можна було б по праву назвати «набережною».

Від редакції: на жаль, Бориспільщина, землі якої омиваються Дніпром та його заплавами, не має жодного пляжу. І чи будуть вони, цікаво дізнатись бориспільцям від своєї влади.

Алла ПРИХОДЬКО
Фото автора

borispol.at.ua

Вернуться назад