Сайт г. Березань - berezan.in.ua > Киевская область > На виборах у Броварах відкатали всі можливі варіанти фальсифікацій

На виборах у Броварах відкатали всі можливі варіанти фальсифікацій


9 ноября 2010. Разместил: Admin
На виборах у Броварах відкатали всі можливі варіанти фальсифікацій Офіційно вибори минули. У роті залишився присмак гнилі, бо ці вибори стали найгіршими за останні принаймні 20 років. Порушувати почали ще до дня виборів, безпідставно відсіявши понад 100 кандидатів у депутати Броварської міської ради. Постійні кулуарні домовленості з бувшими і діючими кандидатами про те, хто і як має відтягнути голоси. Хто має виступити у ролі народного месника і після поразки тихо, як і зазвичай, відійти з поля бою.

Піком порушень став процес формування Броварської міської виборчої комісії (БМВК) і, як наслідок, формування ДВК. Спочатку відсікли міську організацію «Батьківщина» і взамін, за підписом екс-бютівця Майбоженка, утворили нову організацію. Ця організація у свою чергу подала своїх членів БМВК та своїх членів ДВК. За 4 дні до виборів Київський апеляційний адміністративний суд розморозив процес і визнав обрання Костянтина Бондарьова легітимним головою обласної структури «Батьківщини», тим самим визнавши Майбоженка поза законом. Таким чином, всі підписи Майбоженка стали нелегітимними, в тому числі і ті, за рахунок яких створювалася Броварська міська «Батьківщина». Як наслідок, у міській виборчій комісії були незаконні представники, а у ДВК були незаконні члени комісії, які підписували бюлетені і рахували голоси. До цього можна добавити скарги голови міської організації партії «Надія», СПУ, кандидата на посаду міського голови Гладишка, про те, що вони не подавали ніяких подань на членів ДВК. Скарги були подані до дня виборів!

Тому, маємо на кожній дільниці мінімум по 4 незаконних члени комісії. Фактично сторонні люди підписували та видавали бюлетені, підраховували голоси, приймали участь у «карусельках», перекидали бюлетені, з голосу при підрахунку добавляли голоси провладним кандидатам, не пускали на більшості дільниць спостерігачів, кандидатів і їх довірених осіб до бюлетенів ближче ніж на 3 метри. При порушенні 3-метрового кордону – виганяли з дільниць. І це короткий перелік порушень. То скажіть мені, у чому полягає демократичність виборів у Броварах, яку декларує губернатор?!

Хіба таким чином повинна обиратись міська влада?! Справжня явка на виборах у Броварах склала 25%, решта – це гуляння туристів із дільниці на дільницю та інші махінації. Це рекорд пасивності броварчан. Люди, де ви були, коли Бровари потрібно було рятувати від грабіжників? Ви сьогодні обурюєтесь, як так трапилось. А все трапилось з вашої мовчазної згоди.

Я оскаржую вибори у Броварах. І процес підготовки, і результат. Розумію, що це не простий процес та інші вже похоронили броварчан. Хтось до виборів здав нас, а хтось махнув рукою після. Я продовжу боротись за кожного з Вас. Дякую тим тисячам броварчанам, хто готовий боротися за законність у місті і підтримав мене! Ми захищаємо Ваші права вже 7 років і сьогоднішній день не буде виключенням!

Юрій Кравець,
кандидат на посаду Броварського міського голови,
керівник Правозахисної Групи

P.S. Станом на 08.11.2010 року до процесу оскарження виборів і притягнення винних до відповідальності, який розпочав Юрій Кравець, приєднались такі кандидати на посаду Броварського міського голови: Ярошенко, Гладишко, Немчина.

Вернуться назад