Сайт г. Березань - berezan.in.ua > Киевская область > Правозахисна Група Юрія Кравця «ВАРТА» починає підготовку до акцій непокори

Правозахисна Група Юрія Кравця «ВАРТА» починає підготовку до акцій непокори


20 ноября 2011. Разместил: Admin
Правозахисна Група Юрія Кравця «ВАРТА» починає підготовку до акцій непокориПитання пільговиків є наболілим і таким, що потребує постійної боротьби. На жаль, добровільно влада готова тільки забирати пільги і аж ніяк не готова виконувати Закони, які регулюють порядок і розміри пільгових виплат. Десятки тисяч українців стикнулись з проблемою скасування пільг, які виплачувались згідно Закону за рішенням судів і якщо це нововведення приживеться мирно, без зайвого галасу, тоді ця проблема стане для всієї держави. Мова йде про припинення виплат чорнобильцям та іншим пільговим категоріям. Ці дії пояснюються регіональними УПФ та УПСЗН досить просто, мовляв, ЗУ «Про Державний бюджет - 2011» та Постановою Кабміну №745 внесені зміни до законів, які регулюють порядок та розмір виплат для пільговиків. І виходить ситуація, що люди, які виграли суди та почали отримувати кошти по Закону, опинились заручниками владного свавілля. І це при тому, що Конституція України не надає закону про Держбюджет вищої юридичної сили стосовно інших законів. Більше того, Конституційний Суд України у своїх рішеннях, дійшов чіткого висновку, що законом про Держбюджет не можна вносити зміни до інших законів, зупиняти їх дію чи скасовувати їх, оскільки з об’єктивних причин це створює протиріччя у законодавстві, і як наслідок – скасування та обмеження прав і свобод людини і громадянина. Виходить, що УПФ та УПСЗН зумисно йдуть на порушення Конституції та Законів України.

У багатьох після таких реверансів влади опускаються руки і зникає віра у справедливість. Та, власне кажучи, влада на це і розраховує. Розуміючи незаконність своїх кроків, розрахунок робиться на те, що такі дії кардинально зменшать кількість тих, хто відстоюватиме свої права. А якщо врахувати, що за останній рік кількість правозахисників в Україні різко зменшилась і скоро не буде кому займатись захистом прав у соціальній сфері – тоді це вже не розрахунок, а системний підхід направлений на викорінення пільговиків взагалі.

Наша команда вже декілька місяців бореться з цією новою «чумою», використовуючи різні механізми і робить це досить успішно. Вдається відновити виплати раніше присуджених пільг.

Звичайно, можна плюнути на все і змиритися з тим, що час та зусилля у судах згаяні дарма і пробачити владі її свавілля. А можна поставити все на свої місця і знову відновити свої права.

Пам’ятайте – залишаючи дії влади безкарними, ви стимулюєте її до нових незаконних кроків. Як говориться, ми самі стаємо винними у тому, що нам сідають на шию і пригинають нас до землі.

Найбільш численна категорія пільговиків в Україні – це діти війни. Їх понад 5 мільйонів українців. В той же час, це як правило найбільш вразливі громадяни нашої держави. Дуже низькі пенсії та постійні порушення при виплаті доплат - це те, що наша влада надає «дітям війни» безкоштовно та у будь-якій кількості. Наймолодший пільговик цієї категорії вже відсвяткував своє 66-ліття. Але, крім іменин, щодня відбуваються похорони. Тисячі пенсіонерів, які пережили війну і внесли свій вклад у перемогу помирають так і не доживши до того дня, коли держава дійсно буде захищати своїх поважних громадян, а не постійно їх гнобити, тим самим укорочуючи їм віку.

Враховуючи ці невтішні факти, Правозахисна Група Юрія Кравця «ВАРТА» надає допомогу «дітям війни» безкоштовно!

Цей крок направлений на те, щоб допомогти «дітям війни» всієї України відстояти свої права. Незважаючи на всі перешкоди, які чинить влада, потрібно продовжувати боротись. Організованість, масовість і грамотний юридичний супровід є невід’ємною частиною перемоги. Ми змогли виграти понад 23 000 справ та стягнути понад 50 млн. грн. - зможемо ще більше! З кожним пільговиком, якому ми допомогли, тримається тісний контакт. Ми продовжуємо консультувати та захищати їх права.

Сьогодні, розуміючи нахабність та безпринципність дій влади, наша команда починає підготовку до акцій непокори в обласних центрах України. Крім юридичної боротьби у судах ми почнемо тиснути на владу фізично. І якщо у найближчі дні пільговикам не відновлять виплати по рішенням судів – ми виведемо людей на вулицю. Ми готові підтримати чорнобильців, афганців, дітей війни, ветеранів та інших пільговиків у тих містах, де акції протесту вже розпочались та розпочнемо протест там, де пільговики поки що мовчать. Сьогодні Правозахисна Група «ВАРТА» одна з найпотужніших правозахисних команд, яка організовано відстоює права пільговиків і ми не збираємося відсиджуватись в теплих офісах. Ми будемо боротись за кожного пільговика всіма законними методами!

АДРЕСИ ПРАЦЮЮЧИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ:

* м. Київ, вул. Струтинського, 6, оф. 413, тел. 067-238-02-61

* смт. Баришівка, вул. Жовтнева, 53, ТЦ «Онікс» тел. 067-240-46-86

* м. Бровари, вул.Грушевського,9/1, оф.72 (головний офіс) тел. 067-406-95-98, 04594- 4-61-84

* м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 14, оф. 406, тел.067-238-01-65

* м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, 2 поверх, тел. 067-536-65-42 ( будівля маг. «Фокстрот»)

* м. Львів, просп. В. Чорновола, 63, оф. 704, (на кільці) тел. 067-538-13-34

* м. Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 18, 2 поверх (біля залізничного вокзалу) тел. 067-536-65-59

* м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 77, оф. 501, тел. 067-538-13-35

* м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 49, оф. 313 (гуртожиток біля центрального ринку);

* м. Чернівці, вул. Театральна,6, оф. 13-14 (Будинок офіцерів);

* м. Хмельницький, вул. Соборна,11, оф. 217 (бувший готель «Колос» біля продовольчого ринку);

* м. Житомир, вул. Перемоги, 10, оф.2 (вхід з боку головного офісу банку «Аваль»);

* м. Вінниця, вул. Київська,16, оф.717 («Інфракон», 3 хв. від Центрального автовокзалу);

Гаряча лінія Правозахисної Групи – 067- 406-95-98, (04594) - 4-61-84

Вернуться назад