Сайт г. Березань - berezan.in.ua > Киевская область > Робота по боротьбі з корупцією в органах ДПС Київської області триває

Робота по боротьбі з корупцією в органах ДПС Київської області триває


23 июня 2009. Разместил: Admin
Робота по боротьбі з корупцією в органах ДПС Київської області триває Державна податкова адміністрація в Київській області на виконання програми Президента та Уряду України про необхідність посилення боротьби з корупцією в органах державної влади та правоохоронних органах веде постійну роботу, спрямовану на виявлення та попередження фактів корупції, хабарництва та інших посадових злочинів в органах ДПС. Вказані функції покладені на відділ по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби ДПА в Київській області (ВБК, телефон довіри 246-23-55).

На виконання покладених завдань в 2009 році працівниками відділу складено 8 адміністративних протоколів про порушення вимог Закону України «Про боротьбу з корупцією». За результатами розгляду протоколів у судах 8 податківців притягнуто до адміністративної відповідальності. Характерними адміністративними порушеннями з боку податківців є надання незаконних переваг підприємцям під час здійснення податкових перевірок та прийняття рішень, пов'язаних з нарахуванням податкових платежів та штрафних санкцій, притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Так, 27 квітня 2009 року відділом по боротьбі з корупцією в ОДПС ДПА в Київській області складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене п. «г» ч.3 ст.5 Закону України «Про боротьбу з корупцією» у відношенні працівника Переяслав-Хмельницької ОДПІ, який не застосував обов'язкових законодавчо закріплених рішень: не склав відносно порушників податкового законодавства адміністративні протоколи, за порушення термінів сплати узгоджених податкових зобов'язань, що передбачено ст. 163-2 КУпАП. 05.05.2009 року Переяслав-Хмельницький міський суд виніс постанову про притягнення працівника ОДПІ до адміністративної відповідальності, піддавши адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 255 грн. В 2009 році за матеріалами ВБК було порушено 2 кримінальні справи за скоєння злочинів передбачених ч.ч. 1,3 ст.358 КК України та 1 кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України. Крім того, слід зазначити, що в поточному році за результатами перевірок звернень громадян та оперативної інформації, яка надходила до відділу по боротьбі з корупцією, до органів прокуратури в порядку ст. 97 КПК України направлено 7 матеріалів, за ознаками скоєння посадових злочинів.

Джерело: "Березанські відомості"

Вернуться назад