Сайт г. Березань - berezan.in.ua > Березань > На Березань налетів ураган

На Березань налетів ураган


7 июля 2009. Разместил: Admin
На Березань налетів ураган В п'ятницю, 26 червня, ніщо не віщувало біди. Був звичайнісінький спекотний літній день. Аж увечері небо похмурніло, почали насуватися хмари, піднявся страшенний вітер. І полетіли листки шиферу, приземлившись на сусідніх городах (принаймні, така картина спостерігалася в центрі), одразу ж зникло світло, у парку ветеранів поламало деякі дерева, понівечило осокори та верби біля деяких садиб. Жителька міста Галина взагалі була вражена, коли після урагану приїхала до свого будинку. Вітер не тільки зірвав шифер з даху, а ще й зруйнував фасад другого поверху. Ще в однієї родини стихія пошкодила автомобіль, на який впали будівельні матеріали з сусіднього будинку. В інших господарів сталася справжня трагедія - електричним стовпом вбило їхню корову, яка паслася на полі. Жителі одного з будинків по вулиці Леніна (в районі Танку) два дні сиділи без світла через обірвані електричні дроти, на Заріччі не було світла майже день. По вулиці Садова, біля трансформатора, вітер обірвав високовольтний провід, який, до того ж, загорівся. На щастя, ніхто не постраждав. У лікарні теж півдня не було світла, кажуть на "швидкій". Добре, що напоготові були дизельні генератори, при світлі яких робили операції та надавалася невідкладна допомога.

На вулицях Набережній, Кірова, Радянській дерева попадали прямо на проїжджу частину. Тож комунальники разом із заступником міського голови Миколою Миколайовичем Пушкарем працювали усю ніч, аби ліквідувати ці завали. Особливо багато роботи додалося енергетикам, працівникам Баришівського районного підрозділу АЕС "Київобленерго" - через численні пошкодження на лініях, обриви проводів, каже начальник Баришівського підрозділу Валерій Леонідович Козинець. Тож довелося в авральному порядку ліквідовувати пошкодження.

Ураган чимсь нагадав березанцям події 20-річної давності, коли сильний вітер поламав дерева у лісі та пошкодив покрівлі на хатах. Щоправда, минулої п'ятниці ліс від урагану не постраждав. На щастя, у нашому місті обійшлося без жертв. А от в Яготині внаслідок урагану загинуло дві людини.

Джерело: "Березанські відомості"

Вернуться назад