Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0  |
О сайте  |  Обратная связь
Поиск по сайту:Расширенный поиск по сайту
Регистрация на сайте
Авторизация

Навигация

Реклама

Новости сайта

Календарь
Праздники Украины

Ссылки


» Проблеми міста Березань
1 сентября 2009 | рубрика: Березань | опубликовал: Admin | просмотров: 3427
Проблеми міста Березань Березань - місто обласного значення в складі столичної області, незабаром відзначатиме своє 400-ліття. В його історії було чимало і славних, і трагічних сторінок.

Двадцять перше століття внесло в життя міста свої проблеми, які вимагають негайного вирішення. Однією з найболючіших є функціонування в Березані міського відділу ГУ МВС України в Київській області. Донедавна в місті був свій відділ міліції. Після реформування в Березані утворили відділення, яке є структурним підрозділом Баришівського РВ ГУ МВС України в Київській області. Цього недостатньо для підтримання в місті належного громадського порядку, адже розташування Березані на перетині міжнародних автошляхів Санкт-Петербург - Київ - Харків - Ростов-на-Дону і Гомель - Дніпропетровськ - Миколаїв - Крим та на лінії Південно -Західної залізниці суттєво погіршує криміногенну ситуацію в місті. Крім того, в місті знаходиться виправна колонія посиленого режиму № 95. На вихідні в місто приїжджає багато мешканців сусідніх сіл і селищ. Все це в умовах фінансової кризи створює ризик значного зростання злочинності. Особливої уваги правоохоронних органів потребує молодь, яка у вечірній час відвідує кафе, бари, дискотеки та має багато інших спокус. Тому місту вкрай необхідно мати повноцінний міський відділ міліції, а не маленьке відділення, яке не в силах забезпечити охорону громадського порядку в місті з 17-тисячним населенням.

Хоч Березань і має багато проблем, але життя не стоїть на місці: молодь одружується, в молодих сім'ях з'являються діти. Потім, коли в мами закінчується декретна відпустка, сім'я починає вирішувати питання влаштування синочка чи донечки в дитячий садок. Багатьох в цей момент очікує розчарування, адже в місті всі дошкільні навчальні заклади переповнені. Що робити? Вихід є - в приміщенні одного дитячого садка тимчасово розміщені міські служби і установи (таке «переселення» відбулося в середині 90-х років, коли кількість дошкільнят була дуже малою і дитсадки вимушено закривалися). Всі ці установи потрібно перевести в адміністративну будівлю, яка споруджується в центрі міста. Але для завершення цього будівництва потрібні кошти, яких місто не має. Тому «дитяча» проблема тут автоматично переростає в цілком «дорослу» проблему формування місцевих бюджетів і в проблему державної зацікавленості у фінансуванні дотаційних населених пунктів. Гроші громади повинні акумулюватися на місцях, а не перераховуватись «наверх», звідки вони дуже неохоче віддаються місцевим бюджетам.

Питання забезпечення коштами особливо актуальне, коли йдеться про роботу комунальних підприємств. І житлово-побутове підприємство, і «Міськводоканал», і «Березаньтепломережа», і комбінат комунальних підприємств працюють, як кажуть, з останніх сил. Нинішні тарифи не покривають затрат підприємств, підвищення тарифів призводить до зростання соціальної напруги серед населення, а відшкодувати різницю в цінах місцевий бюджет немає можливості. Не виконується і Закон України «Про комунальні послуги для населення», згідно з яким держава зобов'язана компенсувати комунальним підприємствам різницю в цінах на енергоносії. Комунальні підприємства повинні бути економічно і фінансово захищені, адже вони надають послуги населенню, працюють для блага людей. І тарифи на енергоносії для комунальних підприємств не повинні бути більшими, ніж тарифи для населення.

Сьогоднішні реалії, на жаль, інші: комунальні підприємства мають заборгованості по сплаті податків і обов'язкових платежів, в результаті чого їхні рахунки блокуються і фінансова діяльність цих організацій повністю паралізується. Ці питання також треба вирішувати на державному рівні.

Ще однією, не менш важливою, проблемою є функціонування в місті Березанського міського бюро технічної інвентаризації. Це пов'язано з багатьма питаннями будівництва і буде зручно для всіх жителів міста. Крім того, робота бюро сприятиме збільшенню надходжень до місцевого бюджету, що є досить суттєвим моментом в умовах фінансової кризи.

Хочеться сподіватися, що існуючі нині в місті проблеми обов'язково вирішаться, і Березань зустріне свій 400-літній ювілей у всій красі, а її жителі пишатимуться рідним містом і примножуватимуть його славу своїми звершеннями.

Джерело: oblast.com.ua

Комментарии (0)   Добавить свой комментарий Отправить другу   Версия для печати  

Читайте также:

 • Розглянули багато важливих питань
 • В Березані стартував двомісячник благоустрою
 • Реорганізація Березанського МВ
 • Бюджет 2009
 • Питань небагато, але всі важливі


 • » Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
   


  Погода

  Календарь
  «    Июль 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  Архив новостей


  Опрос
  Насколько Вы верите СМИ?

  Полностью им доверяю
  Им нужно верить
  В принципе верю
  Верю так же, как Гидрометцентру
  СМИ - это гады. Но полезные
  Не верю вообще
  А что такое СМИ?


  Главная страница   |  Сотрудничество и реклама  | Обратная связь
  © 2007 - 2010 Все права защищены. Использование материалов Berezan.in.ua разрешается
  при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на Berezan.in.ua
     Rambler's Top100