Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0  |
Поиск по сайту:Расширенный поиск по сайту

Праздники Украины

Ссылки

» 5 медалей на Кубку Європи з таеквон-до
1 февраля 2009 | рубрика: Березань | опубликовал: Admin | просмотров: 2308
5 медалей на Кубку Європи з таеквон-до 22-25 січня в м. Харків відбувся «Кубок Європи серед дітей та юніорів» з таеквон-до за версією ITF (“First Capital” Teakwon-Do ITF European Cup). У змаганнях взяли участь 587 спортсменів з усієї України: Дніпропетровська, Києва, Луганська, Кіровограда, АР Крим, Кременчука, Черкас, Херсону тощо. Також у Кубку взяли участь чотири клуби таеквон-до з Росії (Москва, Санкт-Петербург, Ленінградська область, Кострома), два з Білорусії (Мінськ та Мінська область) та один з Грузії (Тбілісі). Ук Дара Чан як президент федерації таеквон-до в Київській області та президент спортивного клубу «Нага» до участі у змаганнях представив 12 спортсменів (7 таеквондистів з Березані, 4 – з Баришівки та 1 з с.Бзів), які відстоювали честь Київської області. Наші спортсмени вперше брали участь в змаганнях такого рівня.

24 січня змагання за Кубок Європи офіційно відкрили начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Г.Л. Круговий, президент національної федерації таеквон-до України ITF, міжнародний інструктор VII дану В.М. Потернак, президент федерації Харкова та області з таеквон-до, міжнародний інструктор VI дану, заслужений тренер України В.М. Дубцов.

На Кубку у напруженій боротьбі наші таеквондисти здобули 5 медалей – 1 золоту, 1 – срібну та 3 бронзові. Особливі успіхи у змаганнях були в Альони Скотинко з Березані, яка у віковій категорії 14-17 років здобула золото і отримала титул чемпіонки Європи. До речі, у 2008 році Альона стала дворазовою чемпіонкою України з таеквон-до. Срібло здобув Ілля Каземіров з с. Бзів у віковій категорії 8-9 років у спарингу. Треті місця посіли Богдан Мішура з Березані (вікова категорія 12-13 років, спаринг), Артем Божков з Баришівки (12-13 років, спаринг) та Дмитро Єремеєв з Баришівки (8-9 років, спаринг). Однак дуже багато наших спортсменів зайняли четверті місця і на жаль не увійшли до півфіналу, зокрема Євген Степаненко з Березані та Даша Єремеєва з Баришівки. Дара Чан дуже задоволений виступом таеквондистів, адже вони показали високий рівень підготовки у змаганні з достойними суперниками з найсильніших клубів Харкова, Києва, Росії, Білорусії та Грузії. А Кубок Європи здобув клуб «Сомбре» з м. Харків.

«Я вдячний батькам, які спонсорували поїздку своїх дітей, - зазначає Дара Чан, - водієві П.Коляді і співробітникам ДАІ, супроводжували транспорт спортсменів. Але особливу подяку висловлюю організаторам змагань В.М. Дубову і Н.Г. Тараніній за теплий прицом наших спортсменів та за високий рівень організації Кубку». До речі, за 2008 рік вихованці клубу «Нага» здобули 10 золотих, 18 срібних та 35 бронзових медалей під час чемпіонатів, кубків, турнірів.

Попереду наших спортсменів чекають змагання на чемпіонаті України серед юніорів та дорослих в Івано-Франківську в лютому та Європейський турнір в Санкт-Петербурзі навесні. Тож побажаємо нашим таеквондистам перемог і почесних призових місць.

Источник: "Березанські відомості"