Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0  |
О сайте  |  Обратная связь
Поиск по сайту:Расширенный поиск по сайту
Регистрация на сайте
Авторизация

Навигация

Реклама

Новости сайта

Календарь
Праздники Украины

Ссылки


» Генеральний план – стратегія розвитку міста
7 июня 2009 | рубрика: Березань | опубликовал: Admin | просмотров: 3500
Генеральний план – стратегія розвитку міста Минулого вівторка у приміщенні Березанського Будинку культури відбулись громадські слухання з питань розгляду та затвердження ескізного проекту Генерального плану забудови м. Березань. Йому передувала нарада за участю керівництва міської ради, членів виконавчого комітету, містобудівної архітектурної ради на чолі з заступником міського голови з питань будівництва А.П. Вороною спільно з представниками Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст "Дніпромісто", котрі займаються розробкою Генерального плану Березані - головним архітектором проектів УДНДІПМ "Дніпромісто" і головним архітектором проекту Генерального плану м. Березань Т.В. Губенко, керівником групи архітекторів В.Г. Ткаченко, головним спеціалістом-екологом В.Г. Мухою, інженером-екологом інженерно-планувального відділу Н.К. Сугак, інженером-економістом О.С. Манцевіч, архітектором А.В. Бучковським, - а також основним інвестором ТОВ "Асмир".

Учасники наради розглянули цілий ряд важливих питань, що стосуються Генплану нашого міста на наступні 25 років. Зокрема Тетяна Губенко ознайомила присутніх з основними завданнями містобудівного розвитку, після чого представники інституту "Дніпромісто" виступили з доповідями щодо природно-ресурсного потенціалу та планувальних обмежень територіального розвитку міста; сучасної структури зайнятих та перспективної чисельності міста; основних напрямків територіального розвитку Березані та пропозицій щодо формування її центральної частини; перспективного розвитку виробничих територій міста.

В ході розробки Генерального плану Березані передбачається зміна вигляду центральної частини міста, облаштування там просторої площі з фонтанами, малими архітектурними формами та зеленими насадженнями, зведення кіноконцертного залу, двох дев'ятиповерхових будинків (поблизу будинку №140 по вул. Леніна) та спорудження оздоровчо-розважального комплексу неподалік від озера Центральне. Даний обсяг робіт беруться виконати інвестори - ТОВ "Асмир". Водночас планується винесення за межі міста сільськогосподарських підприємств та перенесення з центральної частини міста у промзону промислових приміщень ТОВ "Березанська суконна фабрика" та ЗАТ "ПМК-11", налагодивши при цьому відповідний автомобільний зв'язок. Для більш зручного сполучення з промисловими підприємствами пропонується будівництво нових об’їзних доріг - однієї з боку Баришівки, іншої неподалік пам'ятного знаку, присвяченого Олімгпаді - 80 (автодорога Київ-Харків). У центрі міста передбачається також зведення сучасного кількаповерхового торгового комплексу, а у зв'язку зі зростанням кількості населення до 27 тис. осіб буде розпочато будівництво житла площею близько 800 м2 в районі ЗОШ №4 та в напрямку Хмельовика. Передбачено також спорудження на території Березані гольфклубу та мотодрому. У проекті Генплану міста збережено рекреаційну зону з зеленими насадженнями та мальовничою природою Березані. Обговоривши всі важливі питання та внісши деякі пропозиції, учасники наради прийняли рішення підтримати хід розробки Генплану міста на найближчі 25 років. Обговорення даного питання продовжилось цього ж дня на громадських слуханнях у Будинку культури, де були присутні всі заступники міського голови, члени виконкому, громадськість міста. До уваги слухачів були представлені ортофотоплан м. Березань, основне креслення Генерального плану та детальні плани території центральної частини міста (опорний та ескіз забудови). Заступник міського голови з питань будівництва А.П. Ворона ознайомив учасників громадських слухань з ескізним проектом Генерального плану забудови м. Березань. В залі думки громадян розділились - одні виступали проти будівництва деяких запропонованих об'єктів, зокрема зведення дев'ятиповерхівок біля буд. № 140 по вул. Леніна, інші ж підтримали представлену концепцію забудови міста і дякували проектантам за роботу. Пройшовши всі необхідні експертизи, новий Генеральний план буде прийнятий у найближчому майбутньому, адже, як зазначив у своему виступі головний спеціаліст-еколог УДНДІПМ "Дніпромісто" В.Г. Муха, генплан - це стратегія розвитку міста.

Источник: «Березанські відомості»

Комментарии (0)   Добавить свой комментарий Отправить другу   Версия для печати  

Читайте также:

 • Розглянули багато важливих питань
 • Купальному сезону - зелене світло!
 • Питань небагато, але всі важливі
 • Бюджет 2009
 • Оздоровлення березанських дітей розпочалось


 • » Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
   


  Погода

  Календарь
  «    Август 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  Архив новостей


  Опрос
  Насколько Вы верите СМИ?

  Полностью им доверяю
  Им нужно верить
  В принципе верю
  Верю так же, как Гидрометцентру
  СМИ - это гады. Но полезные
  Не верю вообще
  А что такое СМИ?


  Главная страница   |  Сотрудничество и реклама  | Обратная связь
  © 2007 - 2010 Все права защищены. Использование материалов Berezan.in.ua разрешается
  при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на Berezan.in.ua
     Rambler's Top100