Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0  |
О сайте  |  Обратная связь
Поиск по сайту:Расширенный поиск по сайту
Регистрация на сайте
Авторизация

Навигация

Реклама

Новости сайта

Календарь
Праздники Украины

Ссылки


» Дільничні інспектори - на варті спокою громадян
24 июня 2009 | рубрика: Березань | опубликовал: Admin | просмотров: 3760
Дільничні інспектори - на варті спокою громадян 18 червня відзначається День дільничного інспектора міліції. Професія дільничного - одна з найважливіших і найвідповідальніших серед інших міліцейських професій. Наскільки професійно він робить свою справу, настільки спокійніше почуваються мешканці. Досить сказати, що 70 відсотків звернень громадян до міліції розглядаються саме дільничними інспекторами. Тож ця професія - помітна величина в структурі внутрішніх справ.

Дільничні інспектори Березанського МВМ Баришівського РВ по обслуговуванню Баришівського району і міста Березань також дбають про спокій жителів нашого міста. Старший дільничний інспектор Березанського МВМ, старший лейтенант В'ячеслав Миколайович Вітряк обслуговує адміндільницю №1 (центр міста). Під його керівництвом працює три дільничних інспектори: Віктор Леонідович Козинець (дільничний адміндільниці №2 - район Вокзалу), Всеволод Леонідович Мелещенко (дільничний адміндільниці №3 - Світанок, Березань-2), Юрій Анатолійович Бачал (дільничний адміндільниці №4 - район Заріччя), а також помічник ДІМ Сергій Миколайович Кохан. Дільничні інспектори мають надзвичайно широке коло посадових обов'язків, ритм їхнього робо чого дня досить напружений. Постійні психологічні та фізичні перевантаження, не завжди належні умови праці - все це робить їхню професію дуже важкою. Також слід віддати належне нашим дільничним інспекторам, які обслуговують території зі значно більшою кількістю населення, аніж передбачено науково обґрунтованими нормами. Адже за штатним розкладом у Березані має бути 4 дільничних і 1 один старший дільничний інспектор, на даний час вирішується питання щодо доукомплектування особового складу.

В'ячеслав Миколайович Вітряк розпочинав професійну діяльність дільничним району Заріччя у 2002 році. Через деякий час В'ячеслав Миколайович був при значений на посаду інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями. А з приєднанням Березанського МВ до Баришівського РВ очолив посаду старшого дільничного інспектора. - Працювати з людьми завжди було складно, - розповідає В.М. Вітряк, - адже усім конфліктуючим сторонам не догодиш. Тим паче в період економічної кризи роботи додалося: зросла кількість крадіжок чужого майна, випадків конфліктів на ґрунті погіршення сімейних стосунків, а також збільшились показники щодо кількості правопорушень, скоєних у стані алкогольного сп'яніння. У прийомні дні вівторок, четвер та суботу - до нас звертається багато березанців переважно зі скаргами на сімейні конфлікти та пияцтво, дрібні крадіжки. Є також певна категорія осіб, які підпадають під "особливий контроль" міліції. Це особи, звільнені з місць позбавлення волі, громадяни, засуджені до виправних, громадських робіт, хронічні алкоголіки, наркомани, особи, які вчинили насильство в сім'ї, та інші. З цими громадянами інспектори проводять профілактично-роз'яснювальну роботу з метою попередження злочинності у місті. Дільничні вносять вагомий внесок у вирішення основного завдання правоохоронців - розкриття злочинів. Не можна сказати, що такі успіхи прогнозуються чи даються легко. Насамперед вони є результатом кропіткої праці і наполегливості в роботі наших дільничних інспекторів.

Джерело: "Березанські відомості"

Комментарии (0)   Добавить свой комментарий Отправить другу   Версия для печати  

Читайте также:

 • Реорганізація Березанського МВ
 • Проблеми міста Березань
 • В Березані стартував двомісячник благоустрою
 • Купальному сезону - зелене світло!
 • Найбільше аварій - у вихідні дні


 • » Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
   


  Погода

  Календарь
  «    Июль 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  Архив новостей


  Опрос
  Насколько Вы верите СМИ?

  Полностью им доверяю
  Им нужно верить
  В принципе верю
  Верю так же, как Гидрометцентру
  СМИ - это гады. Но полезные
  Не верю вообще
  А что такое СМИ?


  Главная страница   |  Сотрудничество и реклама  | Обратная связь
  © 2007 - 2010 Все права защищены. Использование материалов Berezan.in.ua разрешается
  при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на Berezan.in.ua
     Rambler's Top100