Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0  |
Поиск по сайту:Расширенный поиск по сайту

Праздники Украины

Ссылки

» Майбутнє держави – за молодими та перспективними
29 июня 2009 | рубрика: Березань | опубликовал: Admin | просмотров: 1752
Майбутнє держави – за молодими та перспективними Молодість - це прекрасний час надій і впевненості у тому, що всі мрії обов'язково збудуться. Час, коли зустрічаєш найвірніших у своєму житті друзів, коли закладаються основи майбутнього життя. У цю чарівну пору хочеться творити щось грандіозне, учитись всьому новому, здобувати високі п'єдестали перемог і йти постійно вперед, не оглядаючись на пройдені кроки життєвої дороги.

В останню неділю червня наша країна святкує День молоді. Вже традиційно з нагоди цього свята найталановитіші юнаки і дівчата нашого міста за вагомі досягнення протягом року в галузі спорту, освіти та культури отримують молодіжні премії міського голови. Однією з цьогорічних номінанток є відома березанська спортсменка Ніна Принько. Дівчина у свої юні роки стала п'ятиразовою чемпіонкою Київської області з бігу на дистанціях від 800 до 3000 м, дворазовою чемпіонкою України з легкої атлетики в бігу на 3000 м серед дівчат 1994 року і молодших вікових категорій. Також Ніна є чотириразовою чемпіонкою України серед ФСТ "Спартак" та бронзовою призеркою з кросу серед дорослих жінок. Вихованка Березанської дитячо-юнацької спортивної школи розпочала спортивну кар'єру в 10 років під керівництвом досвідченого тренера Олексія Івановича Фесенка. А в 11 років вона втретє побувала на змаганнях високого професійного рівня - молодіжних іграх Київщини, де в бігу на 5000 м у напруженій боротьбі, перемігши набагато старших суперників, здобула срібну нагороду. Після такого успіху Ніна Принько неодноразово прославляла наше місто і радувала усіх своїми тріумфальними перемогами. Так, у лютому нинішнього року перемогла в дистанції 3000 м на Регіональному чемпіонаті Україна серед юнаків та дівчат 1994 року народження і здобула титул чемпіонки України з легкої атлетики. У травні дівчина підтвердила свій високий титул - на літньому Чемпіонаті з легкої атлетики вона перемогла знову-таки у бігу на 3000 м і виборола чемпіонство. А 20 червня в м. Бровари у фіналі Олімпійського бігу Київщини, який проводився під егідою Національного олімпійського комітету, серед юнаків і дівчат до 20-ти років, майже серед чотирьох тисяч учасників, Ніна виборола І місце і була нагороджена медаллю чемпіонки та Кубком змагань.

На даний час юну спортсменку тренують відомі тренери В.М. Приходько та I.П Сташко на базі Республіканського вищого училища фізич¬ної культури (РВУФК) у м. Києві, де навчається Ніна. Попереду в нашої спортсменки багато змагань і турнірів різних рівнів, тож побажаємо їй успішних перемог, натхнення на спортивній ниві та творчих злетів. Звичайно, дуже добре, що молоде покоління захоплюється спортом і агітує дотримуватись здорового способу життя громадськість, адже за такими дітьми - світле майбутнє української держави.

Джерело: «Березанські відомості»